DOSTUPNO

Hultafors Premium Hunters sjekira Ekelund 0.85

Online narudžba – ŠALJEMO isti ili sljedeći RADNI DAN

Poslovnica Zagreb: dostupno za preuzimanje odmah!

Izvorna cijena bila je: 148,98€.Trenutna cijena je: 134,08€.

uklj. PDV

Najniža u zadnjih 30 dana:
148,98
Težina 1350 g
Vrsta

Proizvođač

POSLJEDNJI PRIMJERAK, DOSTUPAN SAMO 1 KOMAD!
SKU: H26261 Kategorije: , , , Oznaka:

Ako imate pitanja o proizvodu:

POŠALJITE UPIT
Opis

Hultafors Premium Hunters sjekira Ekelund 0.85 kompaktna je i višenamjenska sjekira namijenjena prvenstveno lovcima, ali i svima koji traže pouzdan alat za rad u šumi i prirodi. Ima istu glavu kao i model Qvarfot, ali s kraćom drškom, što je čini pokretljivijom i jednostavnijom za nošenje u ruksaku ili na pojasu.

Nazvana je po Gunnaru Ekelundu, bivšem vlasniku kovačnice Hults Bruk koji je u 19. stoljeću modernizirao proizvodnju sjekira. Hultafors Premium Hunters sjekira Ekelund 0.85 ručno je kovana od švedskog recikliranog CO2 neutralnog čelika, dok je drška izrađena od američke hikorije tretirane lanenim uljem.

Sjekira dolazi s kvalitetnom kožnom futrolom izrađenom u Švedskoj od certificirane lokalne kože. Visoka kvaliteta materijala i izrade omogućuje doživotno jamstvo proizvođača na glavu sjekire.

Specifikacije:
Materijal drške: hikorij

Tip drške: zakrivljena

Duljina drške: 500 mm (20″)

Težina glave: 850 g

Ukupna duljina: 510 mm

Širina: 170 mm

Visina: 28 mm

Težina: 1.210 g

Futrola: uključena (model 840716)